Новини Міжмор'я Польща

ЄП ухвалив некорисні для польських перевізників правила

Про остаточну форму законодавства у сфері міжнародного транспорту вирішать країни-члени Європейського Союзу

Європейський парламент ухвалив суворіші правила стосовно міжнародного транспорту. Ці зміни некорисні для польських перевізників, але рішення про остаточний вигляд законодавства ще не прийнято. Європарламент проведе переговори з країнами Європейського Союзу і вони висловлять свою позицію, повідомляє “Польське радіо”.

Євродепутати погодилися, щоб сфера міжнародного транспорту підлягала суворим положенням про відрядження працівників. Йдеться про робочий час водіїв і фіксований розмір мінімальної заробітної плати з усіма додатками, що діють у країні, де здійснюватимуться перевезення.

Євродепутатка від опозиційної партії Громадянська платформа Йоанна Язловєцьказвернула увагу, що ухвалена форма посилення правил означатиме збільшення витрат, бюрократичних вимог і банкрутство багатьох компаній.

Євродепутат керівної в Польщі партії Право і справедливість Косма Злотовськийпопередив, що польська сторона оскаржить спосіб голосування у цій справі; за його словами, групування пропонованих змін у блоки відбулося з порушенням правил.

Теоретично, після ухвалення позиції Європарламенту повинні початися переговори з країнами-членами ЄС про остаточну форму нормативних актів. Проте, польські представники в Брюсселі сподіваються, що Румунія, яка керує роботою ЄС, і також ухвалених пропозицій не оцінює позитивно, затягне переговори. У такому випадку цим питанням займатиметься вже новий Європарламент після виборів у травні.

Related Posts