Новини Міжмор'я Польща США

Чимало вказує, що президент США влітку відвідає Польщу

«Gazeta Polska Codziennie» пише про неофіційні сигнали на тему участі Дональда Трампа у відзначенні 80-річчя вибуху Другої світової війни, передає “Польське радіо”.

Державний секретар у канцелярії президента Анджей Дера повідомив, що з’являються неофіційні сигнали про можливу участь президента США Дональда Трампа у відзначенні в Польщі 80-х роковин вибуху Другої світової війни. Це був би другий приїзд американського лідера до Польщі протягом двох років, – пише видання «Gazeta Polska Codziennie». Як читаємо, адміністрація президента США прийме рішення в цій справі приблизно за два місяці до можливого візиту. Польське МЗС не має більше інформації на цю тему, це президентський візит на запрошення польського очільника Анджея Дуди.

«Якщо візит Трампа відбудеться, це свідчитиме, що Польща є найближчим союзником США в цій частині Європи», – сказав професор Павел Сорока з Університету Яна Кохановського в місті Кєльце. На його думку, темою розмов політиків стали б питання безпеки та економіки. Уперше президент Трамп прибув з візитом до Польщі у липні 2017 року на саміт Тримор’я.

Related Posts