Новини Міжмор'я Польща

Очільник ПіС взяв учать у конференції «Бути поляком – гордість і обов’язок»

Очільник ПіС Ярослав Качинський, беручи участь у конференції «Бути поляком – гордість і обов’язок» у Влоцлавку, наголосив, що Польща повинна бути суверенної країною в ЄС і НАТО, передає “Польське радіо”.

Під час виступу політик згадував про те, що суверенітет Польщі є фундаментом патріотичної політики, але найкраще політику цю реалізовувати у вище згаданих організаціях. «Чому польський патріотизм потребує цього? Просто тому, що, дивлячись на три головні виміри зовнішньої політики держави або ж на вимір безпеки, з точки зору такої вимоги без членства цих завдань реалізувати не вдасться», – сказав очільник ПіС.

Ярослав Качинський вважає, що якщо йдеться про цінності, то країна повинна спиратись на християнство і Католицьку церкву. «Держава повинна бути випромінюванням спільноти. Спільнота повинна мати власну аксіологічну базу незалежно від того, чи хтось є віруючим, чи ні – мусить приймати християнство, оскільки польська культура виводиться з християнства і немає жодної іншої відомої системи цінностей, аніж та, що виводиться з християнства, рупором і сторожем котрої є Католицька церква. Піддавання позицій католицької церкви у Польщі сумнівам носить непатріотичний характер», – підкреслив Ярослав Качинський.

Лекція очільника Качинського була організована у музеї Влоцлавської дієцезії з нагоди святкування 100-річчя відновлення незалежності.

Related Posts