Інші Новини Міжмор'я

Партія Орбана не бачить шансів на співпрацю з групою Сальвіні в Європарламенті

Партія влади Угорщини “Фідес” на чолі з Віктором Орбаном не бачить шансів на співпрацю з крайньою правою групою італійського віце-прем’єра Маттео Сальвіні в Європейському парламенті, повідомляє “Європейська правда”.

Глава адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш заявив на прес-конференції у четвер, що партія Орбана поважає віце-прем’єра і уряд Італії, а також сильний результат, який продемонструвала “Ліга” на виборах до Європейського парламенту.

“Тим не менше, я не бачу великих шансів для співпраці на партійному рівні або на рівні об’єднаної парламентської групи”, – сказав Гуйяш.

Як повідомлялося, права партія “Ліга”, яку очолює глава МВС Маттео Сальвіні, виграла вибори в Європарламент в Італії. “Ліга” входить до ультраправої групи “Європа націй і свобод”, до якої також належить французьке “Національне об’єднання”, голландська Партія свободи, австрійська Партія свободи тощо. 

Партія Орбана “Фідес” у минулому скликанні входила до найбільшої групи Європарламенту – Європейської народної партії. Проте зараз членство партії призупинено через антибрюссельську кампанію в Угорщині.

Орбан раніше заявляв, що у разі виходу з ЄНП у пріоритетному порядку розгляне союз із партією влади Польщі.

Related Posts