Новини Міжмор'я Польща

Спікер Сенату: Завтра відбудеться реконструкція польського уряду

За словами Станіслава Карчевського, зміни в польському уряді здійснять у вівторок, 4 червня

Усе свідчить про те, що завтра (у вівторок, 4 червня) відбудеться реконструкція польського уряду. Про це на хвилях Польського радіо заявив спікер Сенату Станіслав Карчевський. Зміни вимушені, серед іншого, тим, що частина членів уряду пройшла до Європейського парламенту, передає “Польське радіо”.

Спікер Карчевський сказав, що усе вказує на завтрашній термін, хоча він додав, що не хоче цього підтверджувати, бо це повноваження прем’єра. Він підтвердив попередні повідомлення, що реконструкція охопить не тільки міністрів, котрі виїжджають до Європарламенту. Це буде нове відкриття, а також продовження урядів Беати Шидло та Матеуша Моравєцького, сповістив він.

До Європарламенту за списком Права і справедливості пройшли, зокрема: віце-прем’єр Беата Шидло, міністр внутрішніх справ та адміністрації Йоахім Брудзінський, а також міністр сім’ї, праці та соціальної політики Ельжбєта Рафальська.

Також спікер Сенату Станіслав Карчевський сповістив, що на завтрашнє урочисте засідання, присвячене 30-річчю перших вільних виборів до верхньої палати польського парламенту, запрошено, зокрема, екс-президентів, нинішніх членів уряду, а також екс-сенаторів. Він зазначив, що у зв’язку із числом гостей місцем зустрічі буде Колонна зала у Сеймі.

Урочисте засідання Сенату почнеться завтра виступами президента Анджея Дуди, прем’єра Матеуша Моравєцького та спікерів Сейму і Сенату.

У Ґданську, у межах святкування 30-річчя виборів 4 червня, заплановане Свято свободи і солідарності.

Related Posts