Аналітика Новини Міжмор'я Про Україну США

Чи Трамп продає Україну?

Москва хоче віддати Вашингтону Венесуелу в обмін за Україну

Сайт jagiellonia.org, посилаючися на аналітичний центр у Вашингтоні AmericanForeignPolicy, повідомляє про закулісні перемовини Трампа з Путіном на тему України та Венесуели. Москва хоче віддати Вашингтону Венесуелу в обмін за Україну.

Як повідомляє jagiellonia.org, наприкінці травня експерт American Foreign Policy Стівен Бланк у статті на сторінках The Hill застеріг, що Кремль намагається переконати Білий Дім, дати йому свободу дій в Україні, натомість Росія не перешкоджатиме США у справі повалення режиму Ніколаса Мадуро у Венесуелі, передає “Польське радіо”.

Сайт jagiellonia.org вказує, що чергові події показали можливе зацікавлення президента США Дональда Трампа такою угодою. Деякі заяви з боку Москви та Вашингтона опосередковано оправдовують такі твердження: нещодавно Путін відмовився продавати ракети С-400 Іранові, зате Трамп написав у Твіттері: російські дорадники залишили Венесуелу.

Стівен Бланк – старший науковий співробітник з питань Росії американської Ради з питань зовнішньої політики – однозначно критикує таку політику:

,,Ми не повинні забувати, що російські збройні сили (у тому також тзв. сепаратисти, які насправді допомагають Москві у агресії проти України) наїхали Крим та Донбас і провели найбільш вражаючу агресію від часів наступу Саддама Гусайна на Кувейт’’.

Аналітик переконаний, що з приводу порушення Росією Договору про непоширення ядерної зброї – продовження договору СТАРТ суперечить інтересам США.

Стівен Бланк наголошує, що у Венесуелі основну проблему становлять сили кубинські, а не російські. Водночас він вказує, що слідство Мюллера виявило, що російські спроби втручань у політику США у великому масштабі не сприяють двостороннім відносинам.

Якщо Україна стане руїною, довіра до США у Європі буде знищена і не припинить це спроб Росії пошкодити західнім демократіям, – перестерігає американський аналітик, цитований польський сайтом jagiellonia.org.

Related Posts