Грузія/Вірменія Новини Міжмор'я

Грузинський канал призупинив мовлення після образ та мату на адресу Путіна в ефірі

Грузинська телекомпанія “Руставі-2” вночі в понеділок тимчасово припинила мовлення через акцію протесту, що триває перед її офісом у зв’язку із нецензурним випадом журналіста Георгія Габунія на адресу російського президента Владіміра Путіна в ефірі, повідомляє “Європейська правда”.

Телекомпанія пояснила призупинення мовлення тим, що МВС Грузії не змогло забезпечити безпеку журналістів, адже в ході акції протестувальники кидали різні предмети в будівлю телекомпанії і погрожували увірватися всередину, сказано в заяві.

“Ми пішли на цей крайній крок, тому що у нас немає можливості працювати, а журналісти перебувають у небезпеці. Ми закликаємо уряд виконати зобов’язання, встановлені законом, і гарантувати безпеку всіх співробітників Руставі-2”, – йдеться в заяві.

Перед припиненням ефіру гендиректор телекомпанії Ніка Гварамія засудив поведінку журналіста і пообіцяв покарання, але висловив думку, що протести під каналом – “це не спонтанна акція, а акція, організована владою”.

Учасники мітингу вимагають звільнення з “Руставі-2” гендиректора і журналіста Габунія, а також порушити кримінальну справу.

Водночас МВС Грузії заявило про готовність гарантувати безпеку телекомпанії і кожного її співробітника.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі засудила нецензурне звернення ведучого до Путіна. МЗС Грузії назвало використані висловлювання провокацією, “спрямованою на поглиблення і без того складної ситуації в грузино-російських відносинах”.

Габунія у своєму монолозі згадав покійних матір і батька Путіна, побажавши їм “горіти в пеклі” і додавши, що хотів би “н****ти на їхні могили”.

Related Posts