Новини Міжмор'я Польща Про Україну

На Донбасі помер польський спостерігач місії ОБСЄ

Повідомляєтья, що польський спостерігач зі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ помер природною смертю у своїй квартирі в Краматорську

У середу Посольство Республіки Польща в Україні повідомило про смерть польського спостерігача Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні полковника Чеслава Концкого, який стежив від цієї організації за військовим конфліктом на Донбасі. Повідомляться, що його смерть наступила з природних причин, передає “Польське радіо”.

«Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ з глибоким жалем підтвердила інформацію, що (…) у своїй квартирі в Краматорську з природних причин помер один зі спостерігачів, делегованих від Польщі», – заявили в цивільній місії. Повідомляється, що поляк працював у патрульному центрі в Краматорську.

Раніше співчуття у зв’язку зі смертю польського спостерігача висловило Посольство Польщі в Україні.

«З глибоким сумом ми сприйняли звістку про смерть спостерігача Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні у Краматорську пана Чеслава Концкого. Посольство Республіки Польща в Україні висловлює слова глибокої скорботи рідним та близьким померлого, а також співробітникам місії СММ ОБСЄ», – написало Посольство Республіки Польща у Facebook.

Співчуття висловив також посол Польщі в Україні Бартош Ціхоцький. «З глибоким сумом я дізнався про смерть полковника Чеслава Концкого, спостерігача СММ ОБСЄ у Краматорську», – написав він у Twitter, переказуючи співчуття близьким померлого та його колегам по місії.

Related Posts