Новини Міжмор'я Про Україну

Російський літак пролетів над Україною

Літак Boeing-738 російської авіакомпанії “Глобус” 7 серпня отримав від Украероцентру дозвіл на використання повітряного простору України у зоні відповідальності Львівського районного диспетчерського центру.

Як повідомили в прес-службі Украероруху, повітряне судно здійснювало переліт з італійського міста Барі до Москви, передає Укрінформ.

Дозвіл було надано через ймовірність аварійної ситуації під час польоту, яка могла виникнути через грозову хмарність над Україною, Польщею та Білоруссю.

Украерорух опублікував супутникове зображення в інфрачервоному спектрі потужної конвективної (грозової) хмарності над Україною, яка стала причиною дозволу. Російське судно знаходилося в українському повітряному просторі 26 хвилин.

“Boeing-738 увійшов в український повітряний простір в 15:07UTC через навігаційну точку LADOB на ешелоні FL370 і вийшов у 15:33UTC через навігаційну точку AMIRI на ешелоні FL370”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: згідно з рішенням Державної авіаційної служби України, літакам, у тому числы й російським, може бути дозволений вхід у повітряний простір України у випадках, коли обхід небезпечних метеоявищ без входу в український повітряний простір може призвести до аварійної ситуації.

Related Posts