Новини Міжмор'я Польща

У Польщі офіційно розпочато виборчу кампанію. Політики ПіС зустрічаються з виборцями

Лідер правлячої партії підкреслив під час зустрічі з виборцями, що ПіС хоче, щоб в усіх були рівні шанси на розвиток і професійний ріст

У неділю відбувалися наступні сімейні пікніки за участю політиків керівної партії Право і справедливість. Лідер ПіС Ярослав Качинський відвідав жителів місцевості Збучин у Мазовєцькому воєводстві. Прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький відбув до Великопольщі, передає “Польське радіо”.

Під час зустрічі з виборцями Ярослав Качинський наголосив, що Право і справедливість відкидає політику обмеження розвитку села. Лідер правлячої партії підкреслив, що ПіС хоче, щоб усі – незалежно від місця народження – мали рівні шанси на розвиток та професійний ріст:

«Поляки – це спільнота, і в цій спільноті у всіх мають бути рівні права. У тому числі й економічні. Ми повинні добиватися того, щоб у кожного, незалежно від місця проживання, були рівні шанси, рівний рівень життя, рівні можливості для себе та дітей, щоб у всіх були рівні можливості просування, і в цьому напрямку ми рішуче йдемо», – наголошував Ярослав Качинський.

За словами лідера ПіС, партії, які раніше правили країною, не дбали про майбутнє польського села.

У п’ятницю в Польщі офіційно розпочато кампанію перед осінніми парламентськими виборами. Вибори до Сейму і Сенату відбудуться 13 жовтня.

Related Posts