Новини Міжмор'я Позиція Про Україну

Сенцов: Не вірте в те, що Росія хоче миру. Я не вірю

Колишній бранець Кремля, український кінорежисер Олег Сенцов не вірить у мирні наміри Кремля щодо України.

Про це він заявив під час своєї першої після звільнення пресконференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Що стосується того, чи хоче Росія миру, — скільки б вовк не виряджався в овечу шкуру, зуби у нього як і раніше на місці, не переживайте, — не вірте в це. Я не вірю”, – сказав Сенцов.

Він також не вважає, що факт обміну є кроком до миру з боку Росії, оскільки вона Україну відпускати не має наміру.

“Те, що ми тут, не означає, що Росія готова відпустити Україну, віддати Крим, віддати Донбас, сказати: живіть, як хочете. Ні. Цього не буде. Не чекайте”, – сказав Сенцов.

Як повідомлялося, 7 вересня відбулося взаємне звільнення громадян України і РФ. В Україну в рамках звільнення прибули 35 українців – 24 військовополонені моряки і 11 політв’язнів, серед яких і режисер Олег Сенцов.

Його і активіста Олександра Кольченка затримали представники російських спецслужб у Криму в травні 2014 за обвинуваченням в організації терактів на півострові. У серпні 2015 року Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону засудив Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за обвинуваченням у терористичній діяльності на території Криму. Кольченко отримав 10 років колонії. Обидва свою вину не визнали. Сенцов відбував покарання в місті Лабитнангі, на півночі Росії.

Related Posts