Новини Міжмор'я Польща Про Україну Співробітництво

На кордоні України з Польщею планують новий пункт пропуску

На Львівщині планують відкрити один із чотирьох запланованих нових пунктів перетину кордону “Боберка-Смольник”

Влада України та Польщі обмірковує можливість облаштування нового пункту пропуску на українсько-польському кордоні “Боберка-Смольник”. Вартість капітального ремонту до цього пункту пропуску становитиме 671 млн грн., передає “Польське радіо”.

За повідомленням пресслужби Львівської ОДА, 27 вересня на Турківщині під час Європейських днів добросусідства відбувся спільний виїзд голови Львівської ОДА Маркіяна Мальського, голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, старости Бєщадського повіту Марека Андруха на автомобільну дорогу Боберка-Бориня протяжністю 24,5 км.

Посадовці розглянули можливість відкриття міжнародного пункту пропуску через державний кордон “Боберка-Смольник”.

Голова Турківської райради Володимир Лозюк зауважив, що будівництво нового пункту пропуску “Боберка-Смольник” спростить перетин кордону з Польщею не лише жителям Львівщини, але й інших областей. За його словами, це дозволить теж поліпшити економічну та соціальну ситуацію у цьому регіоні.

Нагадаємо, “Боберка-Сольник”- один з чотирьох нових пунктів пропуску на кордоні із Польщею, що планують збудувати найближчим часом. Йдеться про пункти пропуску “Лопушанка-Міхновець (Львівська область), “Адамчуки-Збереже” (Волинська область”), “Лубня-Волосате” (Закарпатська область).

Сьогодні у Львівській області є шість пунктів пропуску на кордоні із Польщею.

Related Posts