Новини Міжмор'я Про Україну США

Міністр енергетики США заперечив, що чинив тиск на український уряд

Міністр енергетики США Рік Перрі заперечив інформацію про його можливу причетність до будь-якого тиску на український уряд, а також чутки про вірогідну відставку з адміністрації Дональда Трампа.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Міністр енергетики Рік Перрі заперечив у понеділок, що він тиснув на український уряд, щоби ввести двох американських бізнесменів у правління державної енергетичної компанії (“Нафтогаз України” – ред.), а також те, що він хотів лишити адміністрацію Трампа”, – зауважує видання.

Перрі визнав, що озвучував кадрові рекомендації для української державної компанії “Нафтогаз України”, але, за його словами, це він робив на прохання української сторони. Він також підтвердив, що “тиснув” на президента Трампа, щоби той зробив привітальний дзвінок президенту Зеленському в липні, який зараз перебуває в центрі розслідування з імпічменту. 

“Абсолютно, я кілька разів просив президента”, – зауважив у цьому контексті Перрі.

Нагадаємо: наприкінці вересня демократи в Палаті представників розпочали формальну процедуру імпічменту президента США. Вони наполягають, що він міг тиснути на українське керівництво з метою ініціювання розслідування проти Джо Байдена, головного політичного опонента Трампа на президентських виборах у США.

Related Posts