Аналітика Новини Міжмор'я Позиція Польща

Віцепрем’єр Польщі: Анджей Дуда буде кандидатом ПіС на виборах президента

Також, за словами Яцека Сасіна, прем’єр-міністром Польщі залишиться Матеуш Моравєцький

“Немає жодних сумнівів щодо того, що кандидатом Права і справедливості на виборах президента (у Польщі) буде Анджей Дуда”, – заявив польський віцепрем’єр Яцек Сасін в ефірі телеканалу TVP1, передає “Польське радіо”.

“Я переконаний, що ми на тих виборах поставимо крапку над “і”. Бо за нами цикл трьох виграних виборів – європейські, самоврядні і тепер парламентські. Я думаю, що доповненням будуть ті президентські вибори і друга каденція президента Анджея Дуди, хоча я розумію, що це не буде прогулянка”, – вважає політик.

Також Яцек Сасін висловив переконання, що прем’єр-міністром залишиться Матеуш Моравєцький.

У понеділок, говорячи про результати виборів до Сейму і Сенату, журналісти, серед іншого, запитали Анджея Дуду, чи він візьме участь у виборах президента в 2020 році. “Я ще молода людина, на пенсію не збираюся виходити”, – відповів він.

Нагадаємо, за інформацією Державної виборчої комісії Польщі, на недільних виборах до Сейму керівна партія Право і справедливість отримала 43,50% голосів виборців і 235 мандатів, опозиційна Громадянська коаліція – 27,40% і 134 мандати, Союз демократичної лівиці – 12,56% і 49 мандатів, Польська селянська партія – 8,55% і 30 мандатів, а ультраправа Конфедерація – 6,81% і 11 мандатів. Ще одне місце у Сеймі дісталося представнику німецької меншини. На виборах до Сенату кандидати від опозиції здобули більшість – 51 мандат.

Related Posts