Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Білорусь модернізувала систему захисту кордону на відрізку з Польщею та Україною

За даними мінських ЗМІ, кордон із Польщею повинен бути захищений від нелегальних іммігрантів. На відрізку кордону з Україною потенційною загрозою є контрабандисти м’яса

Білоруська прикордонна служба заявила про модернізацію охорони ділянки кордону з Польщею поблизу міста Томашівка, що в Берестейській області. Інвестицію здійснено завдяки спільному польсько-білоруському проєкту в рамках програми Європейського Союзу на 2014-2020 роки, передає “Польське радіо”.

Ділянка кордону Томашівка лежить на межі Білорусі, Польщі та України. За даними мінських ЗМІ, кордон із Польщею повинен бути захищений від нелегальних іммігрантів, які хочуть потрапити до Європейського Союзу. Натомість на відрізку кордону з Україною потенційною загрозою є контрабандисти м’яса.

Сучасна система під назвою «Ворон» була встановлена на 16-кілометровій ділянці білорусько-польського кордону. Крім огорожі у вигляді металевої сітки і датчиків, вона включає камери, зокрема інфрачервоні камери.

Пристрої дозволяють аналізувати ситуацію на кордоні вдень та вночі в режимі реального часу та відрізняти людей від тварин, які також можуть з’являтися в прикордонній зоні. Проєкт також передбачає придбання нових транспортних засобів для білоруської прикордонної служби.

Related Posts