НАТО Новини Міжмор'я Позиція Польща Про Україну Співробітництво

Віцепрем’єр: Польща ефективно справляється з проникненням іноземних розвідок

Яцек Сасін похвалив ефективність польських спецслужб, котрі затримали чергову особу, підозрювану у діяльності на російські спецслужби

Віцепрем’єр Польщі Яцек Сасін заявив, що польські спецслужби можуть ефективно справлятися з проникненням розвідок інших країн. На хвилях Польського радіо політик прокоментував інформацію про затримання Агентством внутрішньої безпеки чоловіка, підозрюваного у шпигунстві в інтересах Росії, передає “Польське радіо”.

Віцепрем’єр Сасін сказав, що Польща є фронтовою країною НАТО і події на сході, наприклад, війна в Україні, впливають на безпеку країни. Він похвалив ефективність польських спецслужб, котрі здатні усунути небезпеку, пов’язану зі шпигунством.

Підозрюваному у шпигунстві Пьотру Сь. висунули офіційні обвинувачення. Чоловіка арештували.

За словами речника міністра-координатора спецслужб Станіслава Жарина, польські слідчі зібрали докази про співпрацю Пьотра Сь. з російською розвідкою. Під час затримання Агентство внутрішньої безпеки провело обшуки у помешканні та у місці праці чоловіка. Було вилучено незаконну вогнепальну зброю та набої, а також електронні носії та документи. За словами Жарина, затриманий працював в одній з державних установ Польщі.

Яцек Сасін також прокоментував перебування польських прокурорів у Смоленську, де вони почали другий день огляду уламків Ту-154М. Віцепрем’єр песимістично оцінив можливість повернення частин президентського літака, що зазнав катастрофи 10 квітня 2010 року у Смоленську, і який надалі утримує Росія.

Related Posts