Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Про Україну

Марш татар проти Путіна в Криму

2 травня кримські татари планують масово перетнути адміністративний кордон із Кримом, який Росія окупує з 2014 року

Кримські татари готуються до акції «Марш гідності. Світ — проти насильства і окупації». Подія анонсована на 3 травня має підняти питання Криму та без застосування сили домагатися його повернення.

Про це в інтерв’ю Крим.Реалії заявив лідер кримськотатарського народу, народний депутат від партії Європейська солідарність Мустафа Джемілєв, передає Польське радіо.

Представник татар не виключає, що під час маршу можуть бути арешти. «Може бути, вони закриють пункти пропуску, може, будуть провокації з російської сторони, щоб викликати якісь сутички. Але ми це все скрупульозно прораховуємо», — уточнив Джемілєв.

Лідер кримськотатарського народу наголосив, що оскільки Україна має справу з неадекватною державою (Росією — ред.), то він придумав віковий ценз, щоб у перших рядах йшли люди, які вже прожили середню тривалість життя — 73 роки.
«Я цілком підпадаю під цю категорію, так що я там точно буду. Ми в першу чергу розраховуємо на свої сили», — пояснив Джемілев. За його словами, до питання Криму важливо привернути увагу євродепутатів та Парламентської асамблеї Ради Європи.

22 січня голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявляв, що 2 травня кримські татари планують масово перетнути адміністративний кордон з окупованим Кримом в пункті пропуску «Чонгар».

Related Posts