Новини Міжмор'я Польща

Польський уряд розглядає впровадження регіональних обмежень

Речник Головного санітарного інспекторату Ян Бондар наголошує, що тенденція зростання кількості заражень коронавірусом спостерігається у трьох воєводствах, передає Польське радіо.

Якщо у Польщі будуть вводитися обмеження у зв’язку з епідемією коронавірусу, то вони матимуть регіональний характер, – заявив речник Головного санітарного інспекторату Ян Бондар. Співрозмовник Польського радіо наголосив, що зростання кількості заражень спостерігається у кількох воєводствах:

«Якщо ми подивимося на карту Польщі, то величезна територія країни виключена із тенденції зростання. Найбільше нових випадків зараження коронавірусом ми спостерігаємо у трьох регіонах: Сілезії, Мазовії та Малопольщі. У цих трьох воєводствах є тенденція до зростання, натомість в інших воєводствах ситуація стабільна».

Ян Бондар зауважив, що переважна більшість заражень стосується великих підприємств та шахт: «Вогнищами стають великі заводи і фабрики, де важко дотримувати соціального дистанціювання». Речник ГСІ наголосив, що великі заходи, як весілля, несуть значний ризик зараження. «Якщо йдеться про весілля, то слід обмежити кількість гостей, ми не виключаємо впровадження обов’язку реєстрації гостей», – наголосив Бондар. Речник нагадав, що нині організаторам весілля рекомендується скласти список усіх гостей, щоби в кризовій ситуації допомогти санепіду знайти усіх учасників урочистості. Але це поки що не є обов’язок.

Ян Бондар додав, що уряд розглядає введення обмежень, пов’язаних із санітарною безпекою, у повітах, де занотовано значне зростання нових заражень коронавірусом.

Related Posts