Новини Міжмор'я Позиція Польща

МЗС Польщі виступило з заявою щодо ситуації в Білорусі

«Ми закликаємо владу Білорусі припинити дії, що ескалують ситуацію, яка склалася, та поважати фундаментальні права людини», – написано в заяві, опублікованій на сайті польського Міністерства закордонних справ, передає Польське радіо.

Польське Міністерство закордонних справ висловило «глибоку стурбованість» через жорстоке придушення маніфестацій, що розпочалися в Білорусі після виборів. В неділю після оголошення державних екзит-полів, за якими на президентських виборах переміг Аляксандр Лукашенка, що править цією країною вже 26 років, на вулицях багатьох міст розпочалися заворушення. Вночі учасники протестів розійшлися по домівках, обіцяючи продовжити свої акції сьогодні.

«Гостра реакція силових органів, застосування сили проти мирних учасників протесту, безпідставні арешти є неприйнятними. Ми закликаємо владу Білорусі припинити дії, що ескалують ситуацію, яка склалася, та поважати фундаментальні права людини», – написано в заяві, опублікованій на сайті польського Міністерства закордонних справ.

Related Posts