Новини Міжмор'я Про Україну

На Донбасі від початку війни загинули 229 нацгвардійців

Від початку проведення АТО у 2014 році до цього часу в районі бойових дій на Донбасі загинули 229 нацгвардійців і понад 900 – зазнали поранень.

Як повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу Національної гвардії України, підрозділи Нацгвардії одними із перших стали на захист територіальної цілісності на сході країни.

“229 гвардійців загинули під час виконання завдань у районах проведення АТО/ООС і 912 – отримали поранення… Наші військовослужбовці здобули досвід бойових дій, виконували відповідальні й складні завдання у межах АТО й ООС”, – йдеться у повідомленні пресслужби.

Такі дані наведено напередодні Дня Незалежності України, до якого у відомстві створили відеоролик про Національну гвардію.

Окрім того, як підкреслюється в повідомленні, Національна гвардія продовжує нести службу у всіх регіонах держави (окрім тимчасово окупованих територій) з охорони громадського порядку, захисту життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, охорони важливих державних об’єктів та конвоювання підсудних. Нацгвардія також виконує завдання за умов мирного, воєнного станів та під час надзвичайних ситуацій.

Related Posts