Новини Міжмор'я Про Україну

Україна і Росія по-різному інтерпретують підсумки зустрічі радників у нормандському форматі

Українську сторону на ній представляв голова Офісу президента України Андрій Єрмак, а Росію – віце-голова адміністрації президента Дмітрій Козак

Україна і Росія по-різному інтерпретують зустріч політичних радників так званого. Українську сторону на ній представляв голова Офісу президента України Андрій Єрмак, а Росію – віце-голова адміністрації президента Дмітрій Козак. Розмови у Берліні стосувалися, серед іншого, підготовки до саміту лідерів України, Росії, Німеччини та Франції у нормандському форматі, передає Польське радіо.

Голова Офісу президента Володимира Зеленського визнав після зустрічі, що, хоч і не було визначено конкретного терміну зустрічі глав держав, то все рухається у хорошому напрямку і до кінця року такий саміт має відбутися. Разом з тим, Дмітрій Козак ствердив, що немає підстав для організації саміту лідерів нормандського формату. Крім цього, зі слів представника російської сторони випливає, що встановлено, що український парламент розгляне можливість проведення українських місцевих виборів на території, яку зайняли проросійські сепаратисти на Донбасі.  

Голова Офісу українського президента заперечує цю інформацію. Росія хоче проведення місцевих виборів на Донбасі разом із українськими місцевими виборами, що заплановано на 31 жовтня. Україна для цього ставить умову – виведення ворожих військ з Донбасу.

Related Posts