Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща

Поляки проведуть демонстрацію перед будинком посольства РФ у Варшаві

Напередодні річниці нападу СРСР на Польщу в 1939 році, під будинком посольства РФ, поляки нагадують про злочини радянської влади 

Сьогодні, 16 вересня, напередодні 81-ї річниці нападу СРСР на Польщу, о 19.00 розпочнеться демонстрація перед будинком посольства Російської Федерації у Варшаві. Метою демонстрації є нагадати про радянські злочини та вшанувати пам’ять жертв цих злочинів, передає Польське радіо.

Огранізатором демонстрації є Асоціація вільного слова та клуб видання «Gazeta Polska», які запрошують усіх бажаючих взяти участь у заході.
У соціальних мережах організатори повідомляють, що подія має нагадати про справжні причини радянської агресії, яка відбулася 17 вересня 1939 року, та виступити на захист історичної правди, яку чинна влада Росії послідовно відкидає.

Влада СРСР в офіційній дипломатичній ноті від 17 вересня 1939 р. заявила, що причиною вступу Червоної Армії до Польщі було «взяття під захист» мешканців Західної України та Білорусі. Вона визнала, що в результаті нападу Третього рейху польська держава припинила своє існування.

Насправді агресія була результатом секретного додаткового протоколу в пакті Ріббентропа-Молотова. У документі, підписаному 23 серпня 1939 р. між СРСР і Третім рейхом, описуються подробиці спільного нападу та поділу Другої Речі Посполитої.

Related Posts