Новини Міжмор'я Про Україну

Прем’єр: Не хочемо цілковито замикати економіки настільки довго, наскільки це буде можливо

Матешуш Моравєцький сказав, що декотрі країни вже ввели локдаун, і додав, що хотів би уникнути такого сценарію у Польщі

Прем’єр Матеуш Моравєцький підкреслив, що уряд хоче уникати цілковитого закриття економіки так довго, наскільки це буде можливо. Заразом він підкреслив, що з цієї причини необхідно дотримуватися всіх правил суспільної дисципліни, передає Польське радіо.

Очільник уряду побував на Національному стадіоні у Варшаві, де завершується будівництво тимчасової лікарні для заражених коронавірусом.

Прем’єр Матешуш Моравєцький сказав, що декотрі країни вже ввели локдаун, і додав, що хотів би уникнути такого сценарію у Польщі:

«Шановні панство, подивіться, що відбувається у Західній Європі. Там, у Франції, оголошено цілковитий локдаун, цілковите закриття економіки. Ми хочемо уникнути цього. Не хочемо цілковито замикати економіки настільки довго, наскільки це буде можливо. Проте, аби так сталося, потрібні ті принципи суспільної дисципліни, про які ми говоримо. Тобто збереження дистанції, передусім також маски, дезінфекція, гігієна, санітарні умови».

Очільник уряду також повідомив, що розробляються рішення на випадок «дуже недоброго сценарію». За його словами, створення тимчасової лікарні на Національному стадіоні свідчить про те, що «польська держава робить і робитиме все, аби бути в змозі лікувати громадян».

Related Posts