Аналітика Антиросійський фронт Експертна думка Новини Міжмор'я Польща

Лукаш Ясіна: Будь-який спосіб протистояння Путіну є хорошим

Речник Міністерства закордонних справ Польщі Лукаш Ясіна повідомив, що Владімір Путін є реальною загрозою, якій слід протистояти, в тому числі підтримувати Польщу, яка опинилась на першій лінії фронту

Речник Міністерства закордонних справ Польщі Лукаш Ясіна в ефірі Польського радіо 24 заявив, що Владімір Путін є реальною загрозою, якій потрібно протистояти. Цим обумовлений, зокрема, візит очільника польської дипломатії Збіґнєва Рау до США,передає “Польськ радіо”.

«Російський лідер – це цілком реальна загроза, загроза, якій потрібно протистояти. Наші розмови тут також спрямовані на те, щоб показати, що ми не повинні виходити з Європи, що ми повинні допомагати таким країнам, як Польща, які опинилися на цій лінії фронту. Нам потрібно допомагати, щоб запобігти наслідкам його політики. І тут варто говорити те, про що ми думаємо. Ми також вважаємо, що будь-який спосіб протистояння Путіну є хорошим», – зазначив Лукаш Ясіна. 

План візиту Збіґнєва Рау до Нью-Йорка та Вашингтона передбачає зустрічі в Конгресі США та зустрічі з американськими аналітичними колами.

Related Posts