НАТО Польща США

Джо Байден підтвердив, що американські війська залишаться в Польщі надовго

Раніше у Білому домі припускали, що додаткові сили США, спрямовані на східний фланг НАТО, не покинуть Європу в осяжному майбутньому, повідомляє Польське радіо.

Президент США Джо Байден заявив, що американські війська залишаться в Польщі. Відповідаючи на запитання Польського радіо, Білий дім раніше припустив, що додаткові сили США, спрямовані на східний фланг НАТО, не покинуть Європу в осяжному майбутньому. Подробиці з Вашингтону повідомляє кореспондент Польського радіо Марек Валкуський.

Кореспондент Польського радіо запитав президента Джо Байдена, як довго він має намір залишити американські війська в Польщі та інших країнах НАТО. «Вони залишаться там надовго», — відповів Джо Байден, покидаючи Східну кімнату Білого дому після свого виступу на тему економіки.

У понеділок координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі натякнув, що додаткові війська США залишатимуться на східному фланзі НАТО довше, зокрема в Польщі. «Президент Байден відправив додаткові 20 тисяч американських військових до Європи, і тепер ми запровадили механізм, за допомогою якого вони можуть залишатися там на ротаційній основі принаймні в осяжному майбутньому», – сказав Джон Кірбі у відповідь на запитання Польського радіо.

Координатор зі стратегічних комунікацій Білого дому додав, що безпековий ландшафт у Європі змінився після російського вторгнення в Україну.

Related Posts