Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Польща Про Україну

У Польщі викрили російських шпигунів: відстежували переправлення західної зброї для України

За даними RMF FM, у Польщі викрили шпигунську мережу, яка встановлювала приховані камери для спостереження за важливими трасами та залізничними вузлами.

Про це передає Black Sea News.

За даними видання, співробітники Агентства внутрішньої безпеки Польщі затримали шістьох іноземців “з-за східного кордону”, які мали працювати на замовлення російських спецслужб. Зазначається, що цих людей затримали у зв’язку зі знайденими прихованими камерами на важливих трасах і залізничних вузлах. Камери фіксували рух на коліях і передавали зображення в мережу.

За інформацією RMF FM, йдеться переважно про ділянки залізничних шляхів у Підкарпатському воєводстві, яке межує з Україною, зокрема в районі аеропорту в Ясьонці поблизу Жешува. Це головний пункт переправлення західної зброї та боєприпасів для України. Приховані камери також виявили в інших частинах Польщі.

У зв’язку з цим співробітників служб і поліції привели в режим підвищеної готовності. Наряди приділяють особливу увагу охороні стратегічно важливих залізничних шляхів у Польщі, також посилено захист ключових об’єктів критичної інфраструктури.

Related Posts