Новини Міжмор'я Польща

Голова МЗС Польщі оголосив про заплановані зміни у держсистемі санкцій

Радослав Сікорський наголосив, що порушення санкцій у Польщі є злочином, і попередив польські компанії, що обхід санкцій матиме серйозні наслідки, передає Польське радіо.

Спочатку внесення невеликих змін щодо застосування санкцій, а пізніше новий, остаточний відповідний законодавчий акт — таким є план міністра закордонних справ Республіки Польща Радослава Сікорського щодо посилення національних обмежувальних заходів.

За словами кореспондента Польського радіо Кароля Дармороса, мова передусім про випадки обходу обмежень торговельних потоків з росією.

«Недосконалою є не тільки польська система санкцій. Обмежувальні заходи є недостатньо жорсткими в усьому ЄС», — наголосив очільник польської дипломатії під час брифінгу в Празі, що відбувся 21 березня.

Як зазначив міністр Сікорський, «в планах — одна невелика швидка поправка до положень про санкції та остаточний закон».

Голова МЗС також підкреслив, що порушення санкцій у Польщі є злочином. Радослав Сікорський попередив польські компанії, що обхід санкцій матиме серйозні наслідки.

Водночас Варшава підтримує боротьбу з ухиленням від санкцій у країнах Центральної Азії. Для цього до Казахстану має бути направлений представник Польщі.

Як додав очільник зовнішньополітичного відомства, з цього приводу він спілкувався зі спеціальним представником ЄС з питань санкцій.

«Для боротьби з ухиленням від санкцій придатним було б призначення представників національних митних органів у країнах, де підозріло зріс експорт товарів подвійного призначення», — сказав міністр Сікорський.

Related Posts