За минулу добу збройні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення вогню на Донбасі. Про це повідомляє у Фейсбуці пресцентр штабу ООС, предає Укрінформ. “Загалом за минулу добу українські військовослужбовці зафіксували 2 ворожі порушення проголошеного режиму припинення вогню. Усі ці провокації противника не несли загрози нашим оборонцям, Читати далі...
