Антиросійський фронт Польща

Радник Дуди про статтю в «Jerusalem Post»: Я шукав би тут втручання Росії

Анджей Зибертович не виключив, що публікація про нібито заяви Нетаньягу про поляків є частиною інформаційної війни, передає Польське радіо.

Радник президента Польщі Анджей Зибертович не виключає, що інформація ізраїльського видання «The Jerusalem Post» про нібито заяви прем’єр-міністра Ізраїлю є частиною інформаційної війни.

Вчора, 14 лютого, газета «The Jerusalem Post» написала, що під час свого перебування у Варшаві прем’єр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу заявив, що поляки співпрацювали з нацистами під час Голокосту. За повідомленнями Канцелярії прем’єр-міністра, ця інформація була спростована послом Ізраїлю в Польщі Анною Азарі.

В інтерв’ю Польському радіо Анджей Зибертович зазначив, що публікація «The Jerusalem Post» може бути частиною інформаційної війни з Польщею.

«Заява посла Азарі про те, що прем’єр Ізраїлю не говорив цих слів, а видання „Jerusalem Post” приписало їх йому безпідставно, створює враження, що це прояв інформаційної війни з Польщею для відвернення уваги від ключових моментів конференції. Я би шукав тут пальців Росії», – зазначив радник президента.

Професор Анджей Зибертович додав, що російська меншина має великий вплив на ізраїльську політику.

Також стало відомо, що Міністерство закордонних справ Польщі викликало посла Ізраїлю Анну Азарі для пояснень у зв’язку із публікацією в ізраїльській газеті. Відомство також хоче висловити позицію Польщі у цій справі.

Related Posts