Антиросійський фронт Балтія НАТО Новини Міжмор'я Про Україну Співробітництво

У Латвії після втручання МЗС закрили виставку, присвячену “возз’єднанню Криму з РФ”

У латвійському місті Даугавпілс після втручання МЗС Латвії закрили виставку “Кримська весна: 5 років у рідній гавані”, відкриту за ініціативи генконсульства РФ, повідомляє Європейська правда.

Виставку відкрили минулого тижня у приміщенні Російського товариства в Даугавпілсі за сприяння генконсульства РФ до п’ятої річниці анексії Криму.

Однак потім втрутився МЗС Латвії, і після переговорів з російським посольством виставку згорнули. У Російському товаристві підтвердили закриття виставки, зазначивши, що її можна буде проглянути в іншому місці не розкривши деталей.

Генконсульство Росії у Даугавпілсі рекламувало виставку у своїх сомережах, супроводжуючи рекламу пропагандистськими матеріалами про те, як нібито добре живеться людям в анексованому Криму.

“Позиція міністерства закордонних справ щодо нелегальної анексії Криму Росією добре відома. І вона ще раз була повторена минулого тижня, коли, на жаль, минуло п’ять років з моменту так званого референдуму. У зв’язку зі згаданим випадком міністерство провело необхідні дипломатичні дії”, – пояснив прес-секретар МЗС Латвії Яніс Бекеріс.

У свою чергу, мер Даугавпілса Андрій Елксніньш заявив, що не був проінформований про проведення такої виставки.

Нагадаємо, Північноатлантичний альянс закликав повернути Крим Україні, в черговий раз засудивши анексію Криму – акт порушення міжнародного права, який НАТО не визнає і ніколи не визнає.

Related Posts