Новини Міжмор'я Польща

Майбутній бюджет ЄС корисний для Польщі

Бюджет на 2021-2027 відповідатиме потребам подальшого розвитку дорожньої, газової, енергетичної та інтернетної інфраструктури країни

Майбутній бюджет ЄС на 2012-2027 роки буде для Польщі дуже корисним. Як заявив після розмов у Брюсселі голова уряду Польщі Матеуш Моравєцький, бюджет відповідатиме потребам подальшого розвитку дорожньої, газової, енергетичної та інтернетної інфраструктури країни, передає “Польське радіо”.

Під час поїздки до Брюсселя, прем’єр-міністр Польщі зустрівся з комісаром ЄС з питань аграрної політики та розвитку сільських територій Філом Гоґаном, щоб обговорити питання спільної сільськогосподарської політики в наступній фінансовій перспективі, у тому безпосередніх доплат для польських рільників. Польща невпинно докладає зусиль, щоб польські фермери отримували доплати на такому ж рівні, як рільники з Німеччини і Франції.

Під час візиту польського політика, у Брюсселі підписано угоду на фінансування стратегічної для енергетичної безпеки Центральної Європи інвестиції – газопроводу Baltic Pipe. 215 мільйонів євро, тобто фактично третина коштів, необхідних для фінансування цієї інвестиції, походитиме з європейських фондів.

Related Posts