Новини Міжмор'я Польща

Суд над нападником на посла Польщі в Ізраїлі відбудеться 23 червня

За словами затриманого 65-річного чоловіка, він піддався емоціям, оскільки його не впустили до польського посольства

23 червня почнеться судовий процес над чоловіком, котрий три дні тому фізично та словесно атакував посла Польщі в Ізраїлі Марека Маґєровського. Інцидент трапився перед Посольством Республіки Польща у Тель-Авіві. Позавчора 65-річного Аріка Лєдермана помістили під домашній арешт, натомість вчора йому висунули обвинувачення у нападі та погрозах, передає “Польське радіо”.

«Процес відбудеться у суді в Тель-Авіві», – сказала речниця Міністерства закордонних справ Польщі Ева Сувара.

Згідно із обвинуваченнями прокурорів, Арік Лєдерман ударив по даху лімузина на дипломатичній реєстрації, а коли його пасажир опустив вікно авто, аби сфотографувати нападника, той відкрив двері і плюнув у нього.

Позавчора Лєдерман вибачився за свою поведінку. Він пояснив, що піддався емоціям – гніву, після того, як його не впустили до будівлі польського посольства. Там він хотів дізнатися про можливість реституції майна його родини, яка стала жертвою Голокосту.

МЗС Польщі висловило позавчора надію, що винен в образі польського посла в Тель-Авіві понесе відповідальність, а подібні інциденти у майбутньому не повторяться. Відомство закликало також забезпечити польським дипломатам в Ізраїлі – за принципом взаємності – ефективний захист.


Related Posts