Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Про Україну

На Львівщині контррозвідка затримала агента російських спецслужб

На Львівщині викрили військового пеніонера, завербованого спецслужбами РФ, який передавав дані російському розвіднику, що «працював» під прикриттям Генкосультва РФ у Львові

У Львівській області контррозвідка Служби безпеки України викрила місцевого жителя, який працював на розвідку спецслужб Росії, передає “Польське радіо”.

Зібрані дані чоловік передавав російському розвіднику, який «працював» під дипломатичним прикриттям Генерального консульства РФ у Львові, повідомляють у СБУ.

«Оперативники СБУ встановили, що військовий пенсіонер, керівник однієї з громадських організацій, був завербований спецслужбами РФ у 2014 році. За завданням російських кураторів він збирав розвідувальну інформацію про політичних і громадських діячів, підрозділи ЗС України, спеціальні та правоохоронні органи, іноземних військових інструкторів у західному регіоні держави», – зазначила прес-служба СБУ.

Чоловіку вже повідомлено про підозру за статтею «державна зрада». Матеріали справи скеровані до суду.

Щодо співробітника російського консульства, то МЗС України оголосило його персоною нон ґрата. Він уже покинув територію України.

Related Posts