Новини Міжмор'я Польща

Установа ЄС закінчила розслідування стосовно польського кандидата на комісара

Януш Войцєховський є кандидатом на посаду комісара, відповідального за сільське господарство

Управління Європейського Союзу з питань запобігання зловживанням та фінансовому шахрайству OLAF закінчило розслідувати справу польського кандидата на посаду комісара Януша Войцєховського. Як повідомлено в комюніке для ЗМІ, йшлося про розрахунок витрат Януша Войцєховського у період, коли він був євродепутатом, передає Польське радіо”.

Управління OLAF не запропонувало жодних дисциплінарних ані судових рекомендацій стосовно польського політика. У заяві мовиться, що в результаті розслідування виявлено порушення у розрахунку його подорожей, коли він виконував обов’язки депутата Європарламенту, проте незаконно отриману суму – понад 11 тисяч євро – Януш Войцєховський уже повернув.

Кандидат на комісара ЄС у справах сільського господарства вже раніше повідомляв, що він повернув таку суму задля покриття витрат на проїзди, які були недостатньо задокументовані. Як зазначив, дрібні помилки виявлено у розрахунку дев’яти подорожей із понад тисячі, які перевіряло управління OLAF.

Януш Войцєховський отримав позитивну оцінку юридичного комітету Європейського парламенту, яка визнала, що немає конфлікту інтересів на основі його айнової декларації. Це означає, що найближчого вівторка він може взяти участь у слуханні в Європарламенті. Депутати з комітету сільського господарства перевірять його компетентність як кандидата на комісара.

Related Posts