Новини Міжмор'я Польща

Міхал Дворчик розповів про основні теми експозе прем’єра

Матеуш Моравєцький представить Сейму свою програму у вівторок о 10.10

Шеф Канцелярії прем’єра Міхал Дворчик в ефірі Першої програми Польського радіо в понеділок розповів, що економіка, клімат і демографія стануть головними темами експозе Матеуша Моравєцького. Очільник уряду представить Сейму свою програму у вівторок о 10.10, передає “Польське радіо”.

За словами Міхала Дворчика, прем’єр представить головні завдання та плани дій уряду на наступні чотири роки, а також окреслить горизонт викликів, перед якими опинилася Польща.

«Це буде, на моє переконання і наскільки мені відомо, певна презентація бачення розвитку Польщі та її місця в Європі і на світі. Без сумніву, важливими темами або сферами, про які пан прем’єр говоритиме, будуть справи, пов’язані з економікою – ми бачимо на горизонті уповільнення, отже це напевно будуть економічні виклики. З’явиться проблематика, пов’язана зі зміною клімату на світі. Гадаю, що також (говоритиме – ред.) про інші виклики, пов’язані, зокрема, з демографією», – сказав шеф Канцелярії прем’єра.

Міхал Дворчик нагадав, що на 2019 рік припадає 30-річчя початку системної трансформації у Польщі, отже саме час підбити підсумки добрих і поганих речей, що за цей час сталися. «Це такий момент, аби зазирнути в далеке майбутнє, зважаючи особливо, що Польща і Європа змінюються, ми опиняємося перед черговими викликами. Прем’єр говоритиме про все це», – наголосив Міхал Дворчик.

Новий уряд, на чолі якого стане Матеуш Моравєцький, прийняв перед президентом присягу минулої п’ятниці.

Related Posts