Антиросійський фронт Новини Міжмор'я Позиція Польща

Польща боротиметься за історичну правду, – заявив Матеуш Моравєцький

У неділю глава уряду Республіки Польща сказав про намір відстоювати правду стосовно історичних питань, передає Польське радіо.

Очільник польського уряду Матеуш Моравєцький заявив, що уряд і керівна партія, Право і справедливість, відстоюватимуть правду та історичну пам’ять. На новорічній зустрічі з партійними структурами в регіоні Підкарпаття глава уряду висловився на тему звинувачень Польщі з боку президента Росії. Владімір Путін нещодавно заявив, що довоєнна влада Польщі співпрацювала з гітлерівською Німеччиною, а тогочасного польського посла в Берліні назвав антисемітом.

Прем’єр-міністр Глава уряду Матеуш Моравєцький нагадав, що у відповідь на ствердження російського президента оприлюднено заяву, в якій написано, зокрема, про те, що Владімір Путін багато разів брехав на тему Польщі: «Немає майбутнього без історичної правди, і від того, хто переможе це змагання за пам’ять, залежить, чи нас будуть називати спільниками злочинців, людей, які в минулому припускалися помилок, чи гордо триматимемо голову високо як спадкоємці знаменитих героїв часів найстрашнішої Другої світової війни».

Матеуш Моравєцький додав, що заява його Канцелярії потрапила майже до двох мільярдів осіб.

Related Posts