Балтія Новини Міжмор'я Польща

Очільник МЗС Польщі з візитом в Естонії

Візит відбувається у 100-річчя підписання Тартуського мирного договору, що закінчив війну за незалежність Естонії, передає Польське радіо.

Міністр закордонних справ Польщі Яцек Чапутович відвідав Естонію. Метою візиту є участь у сотих роковинах підписання Тартуського мирного договору, в якому радянська Росія 2 лютого 1920 року визнала незалежність Естонії. «Цей договір закінчив війну за незалежність Естонії і вважається одним із фундаментів естонської державності», – повідомлено в МЗС у Варшаві.

При нагоді візиту очільник польського зовнішньополітичного відомства зустрівся з міністрами закордонних справ Естонії – Урмасом Рейнсалу, Фінляндії – Пеккою Гаавісто та Латвії – Едґарсом Рінкевичсом.

Крім цього, міністр Яцек Чапутович відвідав солдатів з Польського військового контингенту «Орлік» на базі Емарі. 150 поляків служить тут у повітряних силах НАТО, які захищають країни Балтії. За словами польського міністра, «естонці вдачні Польщі за цей вираз солідарності, за внесок у гарантування безпеки повітряного простору над цією країною». Яцек Чапутович дуже добре оцінив польсько-естонські відносини та відносини між балтійськими державами, і нагадав, що Естонія цього року буде організаторкою саміту Ініціативи Тримор’я.

Related Posts