Антиросійський фронт Балтія Новини Міжмор'я Польща Про Україну

Польща занепокоєна репресивною політикою Росії в Криму

Дії російської окупаційної адміністрації в Криму були однією з тем женевських розмов керівників МЗС Польщі, Латвії, Литви та України, про це повідомляє Польське радіо.

Польща глибоко занепокоєна ситуацією з правами людини в Криму та репресивною політикою російської окупаційної адміністрації. Про це у Женеві заявив голова МЗС Польщі Яцек Чапутович під час дискусій з міністрами закордонних справ Латвії, Литви і України щодо ситуації в Криму.

Візит очільника польської дипломатії у Женеві пов’язаний з участю у Конференції ООН з роззброєння та Сегменту високого рівня, що відкриває 43-ю сесію Ради ООН з прав людини.

За повідомленням Міністерства закордонних справ Польщі, під час міністерської колегії, присвяченої ситуації в Криму, (Human Rights Situation in Crimea and Ukrainian Hostages of the Kremlin), міністр Чапутович висловив стурбованість з приводу порушення прав людини в Криму та репресивної політики російської окупаційної адміністрації.

Водночас голова МЗС Польщі висловив задоволення рішенням Росії звільнити затриманих на її території політичних в’язнів.

«Цей успіх міжнародної спільноти має мотивувати нас до подальшого підвищення обізнаності про порушення міжнародного права та прав людини окупаційною владою в Криму», – наголосив міністр закордонних справ Польщі.

Метою візиту міністра закордонних справ Яцека Чапутовича у Женеві є інавгурація членства Польщі у Раді ООН з прав людини.

Related Posts