Новини Міжмор'я Про Україну

В Україні почав мовити спеціальний телеканал для Донбасу

За підрахунками, у частинах Донецької та Луганської областей, окупованих проросійськими силами, проживають майже три мільйони громадян України, передає Польське радіо.

Україна почала транслювати спеціальний телеканал для Донбасу. Цифрове мовлення охопить території, окуповані проросійськими сепаратистами. Програма включатиме найкращі розважальні програми, створені в Україні та інформаційний контент.

Телеканал «Дом», який фінансується українською державою, розпочав мовлення у тестовому режимі. Це зміниться, і програма, адресована жителям тимчасово окупованого Донбасу, міститиме 23 години на день розважального контенту та лише годину інформаційних блоків.

Як пояснив заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко, щоб зацікавити аудиторію жителів Донбасу, не можна орієнтуватися лише на інформаційний контент, тому було домовлено з найбільшими гравцями українського телевізійного ринку, що вони надаватимуть новому телебаченню найкращу свою телепродукцію – серіали, ток-шоу, матчі та спортивні трансляції.

За підрахунками, у частинах Донецької та Луганської областей, окупованих проросійськими силами, проживають майже три мільйони громадян України.

Знавці вказують, що світогляд та політичні симпатії значної частини суспільства на окупованому Донбасі формуються російською пропагандою. З минулого року на цій території також почали роздавати російські паспорти.  

Related Posts