Баскетбол: українці перемогли студентську збірну Литви у контрольній грі
![](https://intermarium.in.ua/wp-content/uploads/2022/08/630_360_1660029040-223.jpg)
Чоловіча збірна України здобула перемогу у контрольному матчі проти студентської команди Литви – 112:78 (17:19, 31:21, 35:17, 29:21).
Поєдинок став першим для команди Айнарса Багатскіса на шляху підготовки до серпневих матчів відбору на ЧС-2023 та Євробаскету-2022, передає Укрінформ.
Одразу семеро наших гравців набрали понад 10 очок, а найрезультативнішими в складі української збірної стали Іссуф Санон, Віталій Зотов та Ілля Сидоров, на рахунку яких по 15 пунктів.
Цим матчем збірна Україна завершила перший етап підготовки у Ризі. Далі збір продовжиться у Туреччині, де 11 серпня Україна під час товариського турніру у Стамбулі зіграє проти господарів.