Польща Про Україну

Польща — у трійці лідерів із військової підтримки України

Однією з основних умов припинення війни в Україні є повне виведення росіян з окупованих територій, передає Польське радіо.

Без зовнішньої військової підтримки Україна не зможе впоратися з Росією. На цьому в інтерв’ю Польському радіо наголосив президент Анджей Дуда. Він додав, що сьогодні Польща є третім після США та Великої Британії постачальником військової техніки для Києва:

«Ми пишаємося цим по-сусідськи, але ми також дуже прагматичні щодо цього. Ми просто знаємо, що Україна повинна захищатися, і це запорука нашої безпеки. Якщо Україна не буде захищатися, якщо Росія загарбає Україну, так, як Путін хотів рік тому, ми мали б кордон з Росією. Росією, яка досягла імперського успіху і, безсумнівно, простягнула б свої кігті до наступних країн», — сказав Анджей Дуда.

Президент Анджей Дуда заявив, що однією з основних умов припинення війни в Україні є повне виведення росіян з окупованих територій. Президент наголосив, що для перемоги України у війні з Росією необхідна широка міжнародна підтримка.

Related Posts