Польща Про Україну

У Польщі обговорюють майбутнє України

Польща відіграє важливу роль у наближенні України до Європейського Союзу, – заявляють учасники 12-го Форуму Європа-Україна.

Понад тисячу учасників з Польщі та закордону беруть участь у 12-у Форумі Європа-Україна в Ясьонці, поблизу Ряшева. Головною темою зустрічі є бачення України після цьогорічних президентських і парламентських виборів над Дніпром, повідомляє “Польске радіо“.

Віце-спікер Сейму Ришард Терлецький заявив, що Польща відіграє важливу роль у наближенні України до Європейського Союзу.

«Ми хочемо працювати задля європейського напрямку, який обрала влада України, і нагадувати в Європі, що країни і народи, які не мають чіткого визначеного шляху для вступу в цю організацію, втратять терпець, або знеохотяться. Це був би дуже поганий наслідок затримки та не враховування питання розширення Союзу, включаючи, перш за все, справи України


– підкреслив представник Права і справедливості.
Віце-спікер

Віце-спікер Сейму Ришард Терлецький

Віце-спікер Сейму зазначив, що польсько-українська співпраця, особливо в економічній та військовій сферах, розвивається дуже добре. Додав, що Польща прагне до кращого транскордонного та інфраструктурного співробітництва.

Своєю чергою віце-спікер Верховної Ради Оксана Сироїд сказала в розмові з Польським радіо, що багато країн добре розуміють загрози з боку Росії, проте в Німеччині, наприклад, можна почути думки, що Росія – це вірогідний партнер. За словами пані Оксани Сироїд «такі форуми потрібні, що поширювати правдиву інформацію про ситуацію з безпекою в Європі, і шукати партнерів та рішення, які би дозволили вижити та захиститися від загрози з боку Росії».

Головним організатором заходу є Інститут східних досліджень, а співорганізатором є місцеве самоврядування Підкарпатського воєводства.

Related Posts