Новини Міжмор'я Польща

У четвер – наступна зустріч уряду з учителями, які страйкують

Протест учителів триває від 8 квітня. Беруть у ньому участь передусім педагоги, пов’язані з Профспілкою польських учителів

Цього четверга знову відбудуться переговори на тему страйку вчителів. Про плани зустрічі представників уряду з учасниками протесту повідомив речник Форуму профспілок Ґжеґожа Сікора. Цю інформацію підтвердила Профспілка польських учителів, передає “Польське радіо”.

Про повернення до переговорів заявив також голова Канцелярії прем’єр-міністра Міхал Дворчик: «Ми отримали запрошення голови Ради суспільного діалогу Дороти Ґардіяс на найближчий четвер, на 10.00 ранку. Має відбутися зустріч із президією Ради діалогу. Уряд відкритий на розмови (…). Ми візьмемо з собою угоду, яку вже підписала освітня „Солідарність”, з надією, що інші профспілки приєднаються до цієї угоди».

В угоді, яку пропонує уряд, передбачено, між іншим, збільшення заробітної плати, яке вже відбувається й остаточно має досягти 16 відсотків. Протест учителів триває від 8 квітня, в ньому беруть участь передусім педагоги, пов’язані з Профспілкою польських учителів.

Related Posts