Новини Міжмор'я Про Україну

Разумков пояснив, що означають слова Богдана про статус російської мови

Глава партії “Слуга народу” Дмитро Разумков заявив, що висловлювання глави Офісу Президента Андрія Богдана з приводу можливості надання регіонального статусу російській мові на Донбасі є тільки його особистою позицією.

Про це Разумков сказав на прес-конференції в середу, повідомляє “Укрінформ”.

“Це позиція Андрія Богдана, який її озвучив, – він є членом нашої команди, він є главою Офісу Президента, – і на сьогоднішній момент це позиція Андрія”, – сказав Разумков.

Він додав, що питання, в тому числі мовне, на регіональних референдумах зараз проблематичне.

“Якщо ми говоримо про те, що раніше говорив Андрій (Богдан – ред.) – про регіональні референдуми тощо, – в першу чергу потрібно буде приймати законодавчу базу, яка дасть можливість впливати на ці процеси, а на сьогоднішній момент поки це обговорювати ще рано… на сьогоднішній момент юридично, я думаю, що це реалізувати буде досить проблематично”, – сказала лідер партії.

Він також підкреслив, що єдиною державною мовою в Україні є українська, і “це позиція, яка озвучувалася Володимиром Олександровичем (Зеленським – ред.) протягом всієї виборчої кампанії, в тому числі, й сьогодні”.

Як повідомляв Укрінформ 1 липня глава Офісу Президента Андрій Богдан в інтерв’ю РБК-Україна заявив, що пропонує регіональний статус для російської мови на Донбасі, однак виступає проти введення другої державної мови.

Related Posts