Аналітика Новини Міжмор'я Польща

Польща піднялася на 10 сходинок серед найліпших для експатів країн

Польща піднялася на 13 місце у рейтингу країн, де іноземцям найліпше жити, працювати і заводити сім’ю

Польща піднялася з 23 на 13 сходинку в рейтингу країн, де найліпше жити, працювати і заводити сім’ю. У трійці лідерів опинилися Швейцарія, Сінгапур і Канада, передає “Польське радіо”.

Серед країн першої десятки рейтингу HSBC Expat AnnualLeague Table знаходяться Іспанія, Нова Зеландія, Австралія, Туреччина, Німеччина, Об’єднані Арабські Емірати і В’єтнам.

Польща зайняла 13 місце, піднявшись на 10 сходинок, серед фахівців, які покинули свою батьківщину, щоб працювати за кордоном. Вони назвали Польщу добрим місцем для життя, позаяк, на їхню думку, тут є можливості для особистісного розвитку, кар’єрного росту та вдосконалення професійних навичок, а також для досягнення рівноваги між професійною і особистою сферами.

Щорічний рейтинг HSBC Expat Annual League Table склала компанія YouGov на замовлення HSBC. Опитування стосувалося різних аспектів життя і роботи за межами країни походження – умов виховання дітей, заробітної плати і легкості акліматизації. Цьогоріч в опитуванні взяло участь 18059 експатів.

Related Posts