Аналітика Новини Міжмор'я Про Україну

Дослідження: Більшість опитаних українців підтримує розмови Зеленський-Путін

Також, згідно із найновішим опитуванням, більшість українців підтримує відновлення історичного діалогу з Польщею

Більшість українців підтримує безпосередні розмови президента України Зеленського з президентом Росії Путіним на тему врегулювання конфлікту на Донбасі. Також опитані українці підтримують відновлення історичного діалогу Києва і Варшави. Такими є дані опублікованого у понеділок дослідження, проведеного Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології, передає Польське радіо.

Ідею безпосередніх перемовин Зеленського з Путіним про Донбас підтримує, згідно із цим опитуванням, 75 відсотків респондентів, натомість понад 15 відсотків проти такої зустрічі. Решта анкетованих висловили байдужість або ж не змогли висловити свою позицію на цю тему.

Натомість питання про відносини з Польщею було пов’язане з відновленням діалогу на тему «проблемних історичних питань». Цю ідею підтримує понад 63 відсотки українських респондентів, водночас понад 10 відсотків учасників дослідження проти цього.

У дослідженні запитували також про виведення українських військ від деяких відрізків лінії фронту на Донбасі. Понад 59 відсотків, згідно з цим дослідженням, підтримує ці кроки, а понад 25 відсотків розкритикувало такі дії української влади.

Опитування провели у перші тижні листопада. Воно показало також незначне зменшення довіри до дій Зеленського. У жовтні його працю позитивно оцінювало 64 відсотки анкетованих, а негативно – 22 відсотки. Натомість за найновішим опитуванням, у листопаді позитивно дії Зеленського оцінило 62 відсотки анкетованих, а негативно – 24 відсотки.

Значно гіршими є оцінки роботи Верховної Ради, діяльність якої у листопаді позитивно оцінило 34 відсотки опитаних, а негативно – 47 відсотків. У жовтні позитивно про діяльність ВРУ відгукувалося 53 відсотки респондентів, а негативно – 30 відсотків опитаних.

Related Posts