Діти учасників бойових дій на Донбасі, які мешкають у Вінницькі області, вже вп’яте мають змогу відпочити в Польщі. Про це повідомляє Укрінформ. «У четвер двадцятеро дітей учасників АТО/ООС з Вінницької області вирушили до Республіки Польща. Протягом 1-9 серпня вони матимуть змогу відпочити та ознайомитись з історичними пам’ятками, туристичними атракціями та культурою Читати далі...
